Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 16:16   #2093
Korektorice, ovo je strašno, svaka čast svim dobrim doktorima, ali ovakav način je nehuman i bezobrazan. I više je nego očito da su mu pacijenti samo brojevi.
Ne znam što bih rekla... ja bih vjerojatno izjurila van iz ambulante isti čas.
I dobro kažeš, NI SLUČAJNO ići doktoru u kojeg se nema povjernja i koji ti ne paše.

Zaboravila sam odakle si, ali daj se raspitaj okolo i neka ti netko preporuči dobrog kirurga. Fakat mi nije jasno, kakav je to način reći pacijentu neka se i dalje maže kremama ako ZNA da to stanje neće proći samo od sebe i ako zna da se pacijent godinama s tim muči! Odvratno!
Njegov je posao da liječi, a ne da šalje doma bolesne ljude i bahato se razbacuje stručnim terminima.

Ispričavam se na off topicu, ali znam kako je teško uopće skupiti hrabrost i otići doktoru i prepustiti mu se u ruke i onda da te nešto ovako dočeka. Pa i moj pas dobiva bolji tretman kod veterinara.

p.s. Ja ne znam je li ovo točno, ali meni je jedan doktor rekao da ni slučajno s faktu na fisuru (to sam i ja stavljala), a obojica su mi preporučili običnu kremu za bebe i ništa agresivno.
dreamland is offline  
Odgovori s citatom