Pogledaj jedan post
Old 12.02.2012., 18:12   #16
[QUOTE=bring it on;38085370]
Quote:
LadyGaladriel kaže: Pogledaj post
Zanima me daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te. QUOTE]

TKO NE ŽELI ZNATI O NASTAVKU NEKA NE ČITA DALJE!
ne znam kak da se zabjeli tekst, sori ekipa.



Ja sam neš čitala o drugom dijelu, al prema tome je baš bezveze ak na kraju ne budu skupa i ona se uda,a dan prije tog spava s njim. I još se on zaljubi u neku drugu.. ugl. nez dal si čitala knjigu. Ak jesi pričaaaaaj, hoću znat iz prve ruke.

SPOLIER!
Da, da ne završe skupa. Radnja se događa 2 godine nakon njigova rastanka. Step, ime talijanskog protagonista, se vraća iz New Yorka, upoznaje Gin koja je skroz drukčija od Babi, oni se polako smuvaju i on se zaljubljuje u nju. I sve je super dok on ne vidi jednog starog prijatelja koji ga pozove na zabavu. Tu bude i Babi i stare uspomene se vrate. Step se napije i uviđa veliku promjenu na Babi koja je sad puna sebe i samopouzdanja. Ona ga zavodi, odvodi na plažu gdje se smuvaju, al u jednom trenutku Step počinje misliti na Gin. Babi mu tada kaže da će se udati za drugoga, i tu on shvaća da ga za Babi više ništa ne veže koliko samo onaj osjećaj koji je imao - kao da je 3 metra iznad neba. Nakon toga, on odluči priznati sve Gin, koja s njim prekine, a zadnje poglavlje ti završava ovako:

Vec je sumrak, kad sjedam na motor. I bas u tom trenutku vidim je kako se vraća. Gin .U velikoj brzini, bas kako i liči na nju. Glavom ispraća krivinu, pjevuši neku pjesmu koju bas u tom trenutku sluša. Tko zna koju .Ali, izgleda da je ponovo vesela. Kao uvijek. Kao kada sam je ostavio. Lijepa u svom osmijehu, životu koji ima, snovima koje juri, granicama koje ne poznaje. Slobodna. Slobodna od svega onoga sto je ne zanima i jos i više.I odlazim, gledajući kako se začudila, kako se smješi.I sretan sam kako dugo nisam bio...Kriv zbog ovog natpisa. Ogromnog. Preko cijele zgrade. Predivan, direktan, istinit. I više ne sumnjam. Nema kajanja, nema sjenki, nema grijeha, nema vise prošlosti. Imam samo ogromnu želju da ponovo počnem. I da budem sretan. Sa tobom, Gin. Siguran sam. Da,baš tako. Vidiš, čak sam i napisao.ŽELIM TE!

Obožavam to poglavlje, divno napisano.
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom