Pogledaj jedan post
Old 21.08.2010., 13:55   #1785
Quote:
mojana kaže: Pogledaj post
pozdrav tinka pinka!
Ja sam čula i koristila terapiju prije 2 godine od časne sestre iz Posušja-sestra Ljubica Kovač.
Koristila sam-lijek za jačanje krvi(med),lijek za cirkulaciju,željezo,kaktusove kapi,lijek za čišćenje kože,kremu za mazanje kože i čaj.
Sve ti je na biljnoj bazi.Što se tiče stanja vitiliga,ono nije imalo promjene,ali što se tiče nalaza kompletne krvne slike-SUPER.Ja sam trudnoću iznijela do kraja bez iti jednog lijeka,vitamina,još dr.rekla da su mi nalazi jedni od rijetkih,da odavno takve dobre nalaze nije vidjela.POKUŠAJ-to je moj savjet.Ja sam isto čula da ima onih kojima je pomogla i nabavila si terapiju.Meni nije pomoglo(za vitiligo)što ne znači da tebi isto neće.Javi svakako dal si se odlučila za terapiju(dal je sve ostalo isto od tih ljekića,naravno i rezultate).
SRETNO !!!
Mojana, zahvaljujem na informacijama!
Prijateljica mi je zapravo rekla za tu časnu i bila je kod nje neki dan i dobila hrpu čajeva koje mora piti (ona je išla radi drugih problema - ženskih) pa mi je zato sinulo da bi tu možda moglo biti i nešto za vitiligo. Javit ću ako se odlučim otić do Hercegovine i pokušat s terapijom! Sada mi je prioritet zatrudnit, obzirom da sam nedavno imala spontani pa sam malo pauzirala, a vitiligo me ljeti baci u depru pa mi s vremena na vrijeme dođe da nešto novo poduzmem. Samo da se on meni prestane širiti!
Daj mi reci jel se tebi u trudnoći vitiligo proširio il je sve ostalo isto? I dal si ikad koristila kremu vitix?
Pozdrav
tinka pinka is offline  
Odgovori s citatom