Pogledaj jedan post
Old 30.11.2011., 14:00   #15
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Bila sam kod tri razlicita lijecnika (kirurg, neurolog, ortoped), snimanju rendgenom i na magnetskoj koja je potvrdila napuknuce i spinu bifidu. Rekao mi je da kost srascuje te da zato boli. Malo mi je cudno sto je proslo toliko mjeseci, a nema ni upale ni sekreta tako da ne vjerujem da je pilonidalni sinus. Valjda treba samo cekati, ok je s jastukom sjediti, ali spavanje je vec veliki problem.
Ja sam zbog bolova u nogama i zdjelici bila kod preko pedeset naših specijalista, a svi na glasu kao vrhunski (opća praksa, pa neurolozi, fizijatri, reumatolog, neurokirurzi, ginekolozi, proktolozi, urolozi, ortopedski kirurzi, četiri MR-a, pet RTG-a, pedeset pregleda) i nitko nije bio u stanju dijagnosticirati, pazi sad što - dvije preponske kile s vidljivim oteklinama u preponskoj/pubičnoj regiji koje su vršile kompresiju živaca. Na te otekline sam upozorila preko pedeset posto od tih uvaženih doktora za vrijeme pregleda i nitko nije reagirao na to. Koštali su me tri godine poluinvaliditeta (zasad) i gotovo polovicu vrijednosti kredita za stan. Dijagnoza mi je postavljena u Njemačkoj i liječnica nije mogla vjerovati da to nitko nije vidio toliko vremena.

Moj savjet: odi na pregled negdje izvan Hrvatske.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom