Pogledaj jedan post
Old 23.03.2012., 11:59   #305
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Začuđujuće je to što bi neki i nakon njegovog predumišljaja oko dogovorenog (vjenčanja) ostali u zajedničkom životu s takvim partnerom.
Začuđujuće je da je taj partner do nedavno bio savršen, bajan, predivan, kao niti jedan prije.
I odjednom, preko noći, postaje i pretvara se u psihopata, nestabilnog frajera koji bi joj dijete napravio, pa se povukao, manipulatora i idiota.
ako je tako zaista, pa u šta je onda autorica gledala 1,5 godinu?

ili je bilo najbitnije nabit burmu na prst, a muž je ionako samo statist koji samo treba potpisati

EDIT: anasis, čisto sumnjam da je on rekao draga, ne želim se vjenčati jer imam blokadu,i dalje nastavio pijuckat sok i gledati survivor. točka, kraj priče o tome.
Ona je otišla, dakle fizički je nema više kraj njega već nakon 24h, šta je trebao smisliti dobar razlog u 24h?
Ili da je možda umjesto odlaska sjela kraj njega i pitala, jel si se ustrtario, jel te frka troška love, ili gubitka slobode, ili čega?
što ti predstavlja brak, što očekuješ od njega?
Trenutno se osjećam poniženo, bojim se da to premišljanje oko svadbe znači da se i oko mene premišljaš?
Zar zaista misliš da bi na sva pitanja on šutio i gledao tv?
ili bi možda došli do uzroka straha?
Jer ako nakon 1,5 godine veze za koju je do nedavno tvrdila da je savršena, i isplaniranog vjenčanja, ne želi pružiti tom čovjeku i vezi bar par dana za ragovor, onda kvragu takva veza.
Najlakše je dići sidro, i ona ima svako pravo na to. ali dali je to uvijek ispravna odluka?
Koliko puta sam svjedočila situacijama gdje ljudi isti događaj interpretiraju na posve drugačiji način.
I ako komunikacija zakaže, problem može nastati i iz sitnice, jer svaka strana ima vlastite pretpostvke o događaju, koje često nemaju nikakve veze sa onim što zaista jest.
__________________
Tempus fugit!

Zadnje uređivanje Lepricorn : 23.03.2012. at 12:12.
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom