Pogledaj jedan post
Old 30.11.2010., 13:05   #13
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
ček malo, znači cipele/čizme od brušene kože mogu ići na kišu/snijeg??
i ne ostaju nikakve točke ili fleke od vode na njima?
pa ja cijeli život živim u zabludi! ozbiljno, nisu mi nikad djelovale kao da mogu podnijeti ikakvu vlagu pa ih nisam nikad ni kupovala..

a kako je s onim bijelim flekama nakon snijega? ja sam zbog njih na rubu suza i mislim da ću morati 2 para čizama baciti u smeće koliko se jako vide, i ničime ih ne mogu ukloniti..
moje idu, jer ja obožavam brušenu kožu tako da nikad nisam kupovala običnu....cipele i čizme su mi doslovno sve od brušene kože, osim jednih na petu koje su od obične....

ne znam kako ostali brendovi, ali moje PJ ne propuštaju....redovito nasprejam s onim sprejom za impegranciju, uvijek kupujem neki žuti u peku...kad dođem izvana, samo ih očistim četkom da maknem prljavštinu i ne ostaju nikakve mrlje od soli....al zato moja frendica muku muči sa tim mrljama....ona ima emu i ne samo da su joj ostale te fleke, već i propuštaju, a isto su brušena koža...tako da vjerojatno ovisi o proizvođaču i kvaliteti....

primjetila sam da je puno teže maknuti sol s obične kože....moja sestra ima crne kožne čizme...to treba sat vremena dobro četkati četkom, pa opet i opet....onda namazati kremom i izglancati četkom....ali kako se to prima, nevjerojatno...kao da se upije u kožu i ne želi van
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom