Pogledaj jedan post
Old 03.12.2010., 09:29   #9
Pa ovak. Ja imam već godinica i malo iskustva s kremama pa mogu nekaj i reči po tom pitanju
Mislim da nije stvar u cijeni jer je sve iznad određene cifre porez na budale koje se pale na egzotične sastojke. Stvar bi išla redosljedom otprilike ovako : genetika, zdrav život, kvaliteta kreme, učestalost nanošenja. S tim da kvaliteta kreme za mene i za nekog drugog nije ista.
Probala sam neke skupe razvikane kremice od kojih mi je lice gorjelo i osulo se, neke su bile OK. No uvijek se vraćam l'orealu jer mi se pokazao najbolji. Od njihovih maski, kemijskog pilinga do krema. Dobro, Clarinsov Wake up losion za dame u najboljim godinama je mrak
S obzirom na godine lice mi nije ništa gore od nekih koje su kod kozmetičarke na raznim tretmanima jednom mjesečno i koriste puno skuplje kreme od mene. Ja nikad kod kozmetičarke kročila svašta se doma može odradit. Osim ako se ima problema s tenom i slično. To je drugo.
Jeste li ikad vidjele ženu u 40tim i 50tim (imate ovih naših selebritija koje se naslikavaju) a da im se ne vidi koliko godina imaju? Ima ih njegovanih i manje njegovanih. S boljim i lošijim tenom. Bore se može odgodit, al tonus i zategnutost... gravitacija i godine čine svoje.
Osim pod nož... on zasigurno zateže
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom