Pogledaj jedan post
Old 30.11.2006., 01:28   #10
Ja sam prije 10-12 god cekao autobus za ici u skolu(u mjesto 12 kn od mog),bilo je neko cudno vrijeme pa sam imao kisobran.Kada sam se ukrcao u bus i ovaj je krenuo skuzio sam da sam zaboravio kisobran na busnoj i gledam ga kroz prozor kako tamo stoji na prozoru autobusne...Kasnije u skoli mi je bilo lose i profesorica me pustila doma...Kad sam dosao nazad u moje mjesto prosao sam do busne (koja mi je usput) viditi ako je kisobran jos tamo,ali ga nije bilo - pomislih "ko ga jebe,ionako je u komi"...

Nekoliko mjeseci kasnije su moji starci radili generalku u kaficu kojeg su tada drzali,pa su iz skladista izvadili bas sve sto je bilo unutra,ukljucujuci i ogromnu stalazu sa nekoliko polica dimenzija nekih 4x1,5x2,5 metara,koja je tamo stajala od pamtivjeka i koju nikad nitko nije micao,a bila je prakticki u raspadnom stanju...Kad ono u kutu iza stalaze moj kisobran...

Napomena:
-to je sigurno bio taj isti kisobran jer je imao karakteristicnu pukotinu koju nije jednostavno ni namjerno napraviti,a kamoli slucajno...
-nitko od mojih niti od osoblja nema pojmkako je dospio tamo
-taj kut se nalazio dijagonalno od ulaza u skladiste,tu se nalazila i neka stara skrinja,i jos masa smeca...i nitko se nije godinama priblizio tom kutu u krugu od 2 m...

Sad je vec proslo dosta vremena,ali onda mi je to bilo strasno jezivo...
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom