Pogledaj jedan post
Old 15.01.2010., 11:19   #74
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Pokušaj razgovarati s njim i tome, smireno mu reci da sve znaš, za dugove i alkohol. Dakle iskren razgovor.

Reci mu da ne želiš da mu se desi nešto loše i da se obrati nekom za pomoć. ( a prije toga bi bilo dobro da saznaš kome se može obratiti tj, ime psihijatra ).
Također mu daj do znanja da ako se krene liječiti da ćeš biti uz njega, i ponovi mu da ti je on jedina obitelj i da ga ne želiš izgubiti.

To je jedino što ti možeš napraviti, naći neki put do njega pa možda čuje tvoje riječi i odluči nešto poduzeti.
Kad je prvi put upao u sranja i kad se sve saznalo onda je plakao. vidjela se na njemu grižnja i očaj. tad sam plakala i ja i rekla sam mu da sam spremna na sve, ići kud treba s njim, makar na kraj svijeta, sve što treba, rekao je može sve ali nikakvom doktoru ne ide. može on to. i puno smo razgovarali tad, izvukao se iz dugova, sve je krenulo na bolje dok mi jedan prijatelj nije rekao da opet kocka, ali za manje novce.. izgubila sam povjerenje u njega, ne vjerujem mu više ništa, ne znam s kakvim kretenima se ovaj put spetljao.. našla sam kod njega letak za one brze got kredite što lijepe svuda po gradu..
garica is offline  
Odgovori s citatom