Pogledaj jedan post
Old 08.05.2016., 12:56   #46
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Jeboga pa i prosvjetari su roditelji, valjda dovoljno pametni da razumiju kako se s djetetom koje ima rotu i nadvijeno je nad kantu dok u istom trenu piša govna ne ide liječniku, nego se liječnik mora moći nazvati i reći mu se u čemu je problem. Ili kuri dva dana 37,5, treći ne kuri i četvrti može u školu... dijete s narušenim imunitetom dovesti u čekaonicu da si ga još malo sjebe jer treba ići liječniku. Ja ionako moram uzeti doznake zbog posla i nemam mogućnost raditi od doma, a da ne moram, isto bih radila od doma i pisala svoje ispričnice jer istodobno bih radije iskoristila 2 do tri sata da zaradim za život nego što bih čekala da mi netko kaže da idem doma piti čaj i lupocet.

I ovo nije tema o izostajanjima s testova, nego o liječničkim potvrdama i uvodni post je jasno postavio problem stoga nemojmo odlaziti u druge teme za koje postoji mjesto.
ja i pisem o lijecnickim potvrdama.
nitko ne trazi da se potvrda/ispricnica donese prvi dan bolesti dok dijete visi nad wc skoljkom.
zna se u kojim slucajevima nije nuzno (ni moguce) da prvu sekundu bolesti trcis u cekaonicu: tad se nazove doktor koji odmah to i upise u karton pa je dovoljno da po ispricnicu ode roditelj , ne obavezno i dijete.
poanta nije da se maltretiraju djeca i roditelji (kako se to uglavnom dozivljava) nego da se bolest pravda lijecnickom ispricnicom, a ne zvrljotinom roditelja u informativci.
zbog tog pravila se i smanjio broj doktora muljatora. sad jos treba pricekati da se smanji i broj roditelja muljatora koji ce prestati muljati jer im se ne da trcati doktoru bez razloga.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom