Pogledaj jedan post
Old 11.06.2017., 11:29   #21
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Malo sereš,katolici nekatolici pederi,lezbe,sve su to samo ljudi.Vjeroivao ti meni ili ne vjerovao,znam par gajeva i prema njima se odnosim potpuno isto kao i prema ženojebima.Meni smeta da ti nešto hodaš po ulici i objašnjavaš svima.Imam i ja fetiš,osim što spavam sa kujom,volim ruska vozila.Eto moskvić mi je prelijepi auto,pogotovo onaj iz ranih sedamdesetih,lada 2103 vrh,ali mislim da je glupo paradirati s tim,to je moj užitak,u mojoj intimi i u moja četiri zida....ćemu sad bućit okolo i vikati da je lada najbolji auto,kada sam svjestan da većina ne dijeli to mišljenje.
Lijepo ti sve objasnim i onda ti opet ponoviš što si već napisao
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom