Pogledaj jedan post
Old 14.10.2017., 17:38   #160
Mislim da bi se mogla nositi da on ima "samo" tantrume, on je neraspoložen, grintav i nezadovoljan po cijele cjelcate dane.

To mi jako teško pada, to cijelodnevno kalkuliranje gdje staviti vrećicu da on ne dobije živčani napad, kako otvoriti ormar da on u bijesu ne dohvati što može dohvatiti i baci van iz njega i slično. Cijele dane kalkuliram i razmišljam kako predvidjeti neki događaj i napraviti šta moram napraviti da on ne dobije još jači histerični napad.

Jučer sjedim u autu nakon kupovine, oni išli vratiti kolica, i mislim si, sad kad dođemo doma moram se ja požuriti po stepenicama i prvo moram pive pospremiti jer će ih on razbacati po cijelom stanu. Onda moram na brzinu dok još nisu došli gore, oprati ruke, jer ako je on već u stanu, a ja prva idem prati ruke, poludi.
Eto takve misli imam po cijele dane

A onda po noći i to malo ne mogu spavati jer me kašalj od tableta za tlak ubija. I onda ustajanje u cik zore i ponovo kalkuliranje.

Ma sve dobro veliš, nije da ja glumatam non stop, ali ne želim se stalno derati jer smo u zadnje vrijeme stvarno došli do ruba i vidim da to više ne može tako.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom