Pogledaj jedan post
Old 18.06.2010., 20:33   #624
Quote:
anorexiq kaže: Pogledaj post
mislim da sam negdje među prvim stranicama vidjela nešto slično,ali nisam sigurna,ovaj pauk mi se čini malo drugačiji i ima neke 'šiljke' na guzi... uglavnom,velik cca 4cm,slikano u Istri,izašao iza ormarića...žao mi je što je fotka mutna,to je zbog zooma,fotkala sam s drugog kraja sobe od straha neću pokazati u šta se pretvorio nakon što sam skupila hrabrost da mu se približim!

osim toga,zanima me zna li tko koji su oni mali(3-5mm) crni vragovi koji vole obitavati po spavaćim sobama?bar ih tamo ja najčešće nalazim.na zidovima,po krevetu,na podu...nemogu ih bolje opisati nego kao sitne potpuno crne glatke kukčiće ovalnog oblika.nekad ih nalazim krepane,a nekad se samo čini da jesu dok ih ne počnem gurkati... uglavnom,strašno mi idu na živce,pa ako itko zna šta je to i kako se riješiti tih napasnika-PLIIIIZ HELP!
ako si ga vec vidjela tu i posto je fotkan u istri moguce da je wolf. nalazila sam ih i ja u kuci

a male crne bubice... si probala koju ubit? smrdi? imam iskustva s nekom oblom glatkom mini bubicom koja mi je zasmrdila sobu
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom