Pogledaj jedan post
Old 22.02.2011., 09:41   #77
Quote:
stanka17 kaže: Pogledaj post
Ako ste ikako u mogucnosti upisite vasu dijecu u OS: Cvjetno naselje!!!Skola djeluje u jednoj smijeni,cijelodnevni boravak zakljucno s trecim razredom.Super okruzenje i odlicno osoblje!!!Cijela skola je za 5!!Kao da ste dijete upisali u elitnu privatnu osnovnu skolu!!Ja je svima preporucujem!!!Neka skola bude najveca radost za nasu dijecu i nas!!!
Stanka, ne znam ako se znamo, ja predajem u Cvjetnom naselju i buduci da radim na dvije skole (Cvjetno je maticna) mogu reci samo najbolje o njoj. Inace, ja sam isla u tu skolu i za moje vrijeme nije bil otako bajno, ali otkako se promijenio kadar, skola je postala raj za nastavnike i za ucenike..



Quote:
Inica kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od profesorica-hitlerovki, doduše ne iz gore spomenute škole. U svakom slučaju puštam svoje učenike mirne savjesti u srednju školu, jer znam da sam svoj posao odradila kako najbolje znam. Isto tako, kod mene se bune samo oni kojima je lakše prigovarati i kukati, nego učiti. No taj dio tako i tako ide od kuće, tj. od roditelja koji i sami uglavnom kukaju kako im je sve teško...
Kolegice, svaka cast. Vrlo cesto znam reci svojim ucenicima da ako ih "maltretiram" sa nekim gradivom da je to za njihovo dobro, i koliko mi se mojih bivsih osmasa doslo zahvaliti i reci da sam ih dobro pripremila za ono sto ih ceka u srednjoj skoli.
A ovo sa roditeljima.... treba li to posebno komentirati? Djeca su danas, po novim pravilnicima, zasticenija nego licki medvjedi, a sto se kazni na razini skole tice, ionako ih nije briga za to sto im mi pisemo u imenik (iskustva iz druge skole u kojoj radim)
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom