Pogledaj jedan post
Old 09.05.2015., 15:24   #39
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da postanar ima veća prava nad vlasnikom stana. Ima dok ga isti ne izbaci naglavačke van, tada se uloga mijenja pa sad on umjesto vlasnika godinama traži pravdu na sudu.
Ne. Tada policija vraća osobu koja je bila u posjedu u posjed, a vlasnik stana koji je podstanara izbacivao naglavačke dobiva kaznenu prijavu za narušavanje nepovredivosti doma.

Quote:
Dakle on je vlasnik kuće, i ako je pametan uzet će djecu sebi a nesposobnu i nevjernu suprugu će izbaciti van jer je to zaslužila, pa neka traži pravdu na sudu, neka plaća odvjetnike a platiti ih neće jer nema od čega, parničenje je skupo ko sam vrag.
Tvoj bijes na zle kurve koje se jebu nema nikakvog utjecaja na zakone RH. Nije mi samo jasno zašto još nisi popio parcijalu, kad ti se cjelokupni opus svodi na mizogino histeriziranje.


Quote:
On jest brizan otac, u stanju je školovati djecu i brinuti se o njihovim potrebama, hraniti ih oblačiti ih, platiti dadilju ako treba, nadam se i pružiti ljubav.
Čovjek koji se zbog ženine prevare iživljava na djeci i uništava imovinu nije "brižan otac".

Brižan bi otac nastojao zaštititi djecu od sranja u braku. Ovaj im ih je iskipao u usta.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom