Pogledaj jedan post
Old 15.06.2017., 01:00   #257
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
to je ovaj mali


iz tvog upisa nisam shvatila da je to njima gubljenje vremena, iil da im je tvoj mali polubitan, nego da im nije pasao termin vaseg slavlja
a imaju valjda pravo pozvati vase dijete na svoj rodjendan
a mozda su se i nadali da necete doci
da, taj mali.

pa ja iz njihovog ponasanja zakljucujem da im je on potpuno nebitan jer bi valjda inace javili da nece doci jer im "termin ne odgovara". (inace, nama i mnogim drugima je njihov termin usred tjedna od 8 do pol 10 izvrsno odgovarao)
buduci da nisu nista javili nego je stara jos bila i bahato uvrijedjena sto ju se usudjujem pitati zasto nisu javili da nece doci, meni je to definitivan dokaz nebitnosti u necijim ocima.
uz to, ta mama je jedna od onih koje sam spominjala da skoro nikad nikome ne vodi dijete na rodjendan, a nikad se nikome ni ne javi.
ma opcenito, mama je grozna prema svom malom na puno nacina, ali to ovdje nije tema.


a pozivanje na rodjendan nekog za kog se nadas da nece doci je toliko glupo da nije vrijedno komentara. pogotovo u ovom kontekstu love i navodne neimastine o kojoj se ovdje govori.
kaj, s jedne strane se nema za poklon nekom drugom, a s druge strane slavis rodjendan u igraonici za svu djecu iz grupe nadajuci se da ih sto vise nece doci?
jebo me pas ako kuzim logiku.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom