Pogledaj jedan post
Old 07.10.2011., 21:58   #5
Znam da se na netu oglašavaju razne firme koje nude uslugu čišćenja i pospremanja stana, ali nisam sigurna koja je od njih dobra, efikasna i profesionalna u svakom smislu riječi.
Imala sam jednu krasnu tetu koja mi je radila doslovno sve u stanu šta i kad je trebalo - od pranja prozora, usisavanja, peglanja, pospremanja, slaganja... Imala je ključ od mog stana i mogla je doći kad god mi je zatrebalo, a dovoljno je poznavala moje životne navike i potrebe, da mi je čak i skupljala u brzini ostavljene i razbacane stvari po stanu, te ih odlagala na pripadajuće mjesto. Obavljala mi je čak i kupnju potrošnih stvari za stan ( wc papir,sapune,sredstva za pranje i čišćenje, mirise za stan, čak i svježe cvijeće bi mi stavljala u vazu ). No, ta draga, predobra teta je dobila unuke i odlučila preseliti bliže kćerki, pa više,nažalost, ne može raditi taj posao u Zagrebu.
Pišem sad tu litanije i hvalospjeve o njoj, jer je zbilja bila savršena, pedantna i odgovorna, a ne znam kako bih je zamjenila
Prije nje sam imala ne baš dobrih iskustava s drugim tetama čistilicama, pa pomalo zazirem u traženju neke nove.
Pomislih da bi dobar kompromis bio angažirati neku agenciju, ali još uvijek sam u prikupljanju informacija, pa eto, ako netko ima iskustva molim da napiše.
Često sam na putu,a volim da mi je stan i sve u njemu uvijek čisto i mirisno, pa bih voljela angažirati nekoga tko može biti na dispoziciji kad god mi zatreba.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom