Pogledaj jedan post
Old 11.05.2007., 16:18   #29
e ovak,
imam ti iskustva sa sokovnicima obzirom da već dvije godine cijedim sokove ujutro od voća (za sebe i muža) a popodne od mrkve i cikle.
Imala am Philips o kome pričate i nisam bila ososbito zadovoljna njime jer je jednostavno preglomazan za čistiti dva puta dnevno a istovremeno mi ne treba golemi kapacitet (da niti ne pričam da ga ne bih više koristila ni da povećam količine jer je slabe kvalitete uopće).
Od svih sokovnika koje sam isprobala najzadovoljnija sam trenutnim kojeg imam Tefal Elea Duo - taman za iscijediti cca pola litre, 0,7 soka bez da se išta mora prazniti, najzahvalniji za čišćenje, najpraktičniji i stvarno kvalitetno cijedi sok. Dijelove odmah nakon cijeđenja ispereš pod mlazom tople vode a nož tj filter sa četkicom za domaćinstvo bude čist za 10 sekundi. Zaboravi na mašine za pranje suđa itd ako misliš koristiti svaki dan sokovnik jer najdulje traje ako uložiš pola minute svog vremena odmah ga isprati nakon cijeđenja. Ja izbjegavam deterdžente dok ga čistim, svaki treći dan ga operemdeterdžentom za suđe i obilno isperem vodom. Nož NEMOJ čistiti deterdžentom osim onu stražnju plastiku povremeno čisto da ti ne požuti...najbolje ga je samo opreti u vrućoj vodi.
Što se tiče TIGER sokovnika, čula sam i ja da dobro cijedi ali istovremeno sam dobila informaciju ''ispod pulta'' da se možeš oprostit sa sokovnikom ako mu ode jedan sitni pipac od plastike koji koji može puknuti svaki čas čestim rukovanjem. Inače, ne pušim fore o ubacivanju cijele npr jabuke u onaj golemi otvor jer su danas kore jabuke najzagađeniji dio od pesticida itd tako da sam je gulila i ovako i onako, meni je super stvarčica od pomoći onaj nož za seciranje jabuke, totalna glupost a bogom dana za sokovnik jer ti odmah nareže na kriške koje idu u otvor.
Taj Tefalov ti je oko 500,00kn u Pevecu, drugdje je oko 650,00kn i jedina mu je zamjerka što ima otvor ko svi klasični sokovnici...
Inače, čim se bude moglo kupiti u Hrvatskoj, plniram kupiti sokovnik Green Star jer su to zapravo jedini PRAVI sokovnici - oni tiješte voće, povrće, biljke, sjemenke itd i zadržavaju tako najhranjivije sastojke dok svi ovi ostali rade po sistemu centrifuge koja diže temperaturu pa se dijelom gube hranjivi sastojci (daleko od toga da nisu zdravi i ovi sokovi) - to je nešto slično hladnoj preši maslinovog ulja i novim metodama danas...
Sorry sad sam skužila koju ditertaciju sam napisala ali brijem na voće, povrće i sokove i općenito zdravu ishranu...
cadaver is offline  
Odgovori s citatom