Pogledaj jedan post
Old 24.12.2006., 06:45   #13
Quote:
Moloch kaže:
Ako spadas u onih 7% visoko obrazovanih, onda mozes imati sasvim pristojan zivot s pristojim primanjima. Obicni sljakeri sa srednjom ili osnovnom skolom (ili bez nje!) se pate i u Hrvatskoj i na zapadu.

Najbolje zive osobe koje imaju zanat i tehnicko skolovanje kombinirano zajedno, koje su prije toga zavrsile /Matrikulirale/,koliko god svi drugi idu na univerziti za It ,enginjering....oni uce zanat i tehnicku skolu Diplomiraju, a poneki naprave i vise...takovih nema 0.1%...takovi dobe posao gdje zele i u kojem smislu zele ,bio Administrative ili tehnicki ili zanatski...a ako radis kombinaciju sve troje...zadovoljstvo je nezamislivo i placa je bolja od enginjera....dapace ti ih upelavas u praksu kada zavrse univerziti....znadem ima JAVA specijalista? ...ali to se uopce ne moze raspravljati znanje produkcije,tehnologi, dezajning i programiranje PLC i na kraju uspjeh i zadovoljstvo....i svatko sa gornjim znanjem programira isto i Javu ako je zainreresiran.

(Umirovljenik sa gornjim iskustvom)
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 24.12.2006. at 10:14.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom