Pogledaj jedan post
Old 16.12.2011., 14:03   #743
Quote:
Enigma23 kaže: Pogledaj post
pa gledaj..moje mišljenje je da kao 1. ponekad psihijatar i sama medicina nisu odgovor i rješenje baš za sve.. 2.psihijatar ti to nikada nebi rekao a kamoli priznao takvo što-jer tada bi i on očito trebao "psihijatra"...............3. tumor nije sigurno- (provjereno zbog nekih drugih razloga) 4.osobe koje su mi to rekle,nisu bili laici kao ja,već ljudi koji su dobro upoznati s tim "stvarima"........a što se tiče ljekova da se paranoja smanji ili nestane,dali bi se to moglo shvatiti kao i zatupljivanje pravih i stvarnih osječaja??

i još nešto...nije mi u potpunosti jasna tvoja zadnja rečenica: "Ne znači da je svaki put duh ako čuješ ili vidiš nešto čega nema"? = kako mogu čuti a pogotovo vidjeti nečeg čega NEMA?!
osobe sa Sch i npr. alkoholičari u deliriju VIDE razne stvari, npr. bijele miševe kako trče prema njima... a NEMA ih... ali oni ih jasno VIDE.
Na takve stvari sam mislila... ne tvrdim da ti imaš Sch ili da si bila u deliriju, već da iako vjerojatno postoje stvari "beyond our imagination", ne znači da je svaki put nadnaravno u pitanju, već se nekad i naš mozak "igra" s nama.
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom