Pogledaj jedan post
Old 01.03.2011., 18:40   #17
Quote:
Baltoiur kaže: Pogledaj post
Pozdrav! supruga mi je oboljela od karcinoma donjeg dijela želuca, spreman sam pokušati sve za izlječenje. Kupili smo lijek iz Kodermann apoteke i platili 4500,00 kuna. Ako postoji neka jeftinina a identična verzija lijeka molim da mi javiš.
Hvala
Proizvod kojega ste kupili uopće nije lijek, nego dodatak prehrani (kao i svi proizvodi na baze aloje). Razlika je u tome što Kodermann proizvod ima bazu od meda i aloju vrste Aloe arborescens. Još je razlika u tome što Kodermann uopće nije legalno na tržištu i što prodaje maglu. To nikako ne vrijedi 4.500 kuna i srce me boli kada čujem koliko netko (inače čisti prostak i šarlatan!) zarađuje na tuđoj nesreći!
Vrsta aloje koja se najčešće koristi u farmaceutskoj industriji je Aloe barbadensis Miller (ili "prava aloja"). Za ovu biljku postoji mnoštvo kliničkih i znanstvenih studija o pozitivnom djelovanju.
Nikako nemojste vjerovati da je Aloe barbadensis (ili bilo koja druga vrsta aloje) lijek. To je pomoćni pripravak u liječenju koji može značajno doprinijeti poboljšanju općeg stanja organizma, ublažđiti tegobe i ubrzati liječenje.
U ljekarnama u Hrvatskoj se mogu kupiti kvalitetni prirodni sokovi od Aloe barbadensis, koji su kontrolirani, legalno su registrirani, ne prodaju se "sa kamiona" i imaju razumnu cijenu - 1000 ml soka košta oko 120,00 kuna.
aloja is offline  
Odgovori s citatom