Pogledaj jedan post
Old 04.05.2013., 06:27   #16
Quote:
Nixon86 kaže: Pogledaj post
hm...ako ne djeluju zašto ne probaš sa drugim lijekovima iz skupine anksiolitika?Nakon vremena se razvije tolerancija (kod mene 5 godina), ja kad uzmem 0,5mg ni ne osjetim ga, a kolega kad uzme 0,25mg ošine ga skroz;samo što on pije znatno kraće...
Ma nisam dosad isprobavala druge zato sto sam i xanaxe uzimala s prekidima, pa bi onda ipak neko vrijeme nakon prekida djelovali, al sad ih zadnja 2 mjeseca uzimam dosta cesto i eto prestali su, tj djeluju vrlo slabo i prekratko. evo npr nocas-uzmem 0,5mg, fino se opustim i uspavam, kad eto me u 4h ujutro budna, uzmem 0,25 (jer danas radim a poslije toga moram isto ici na neko okupljanje pa rekoh da se naspavam) i nista, naravno da nisam uspjela zaspati

tak da definitivno mogu reci da je dosta s xanaxima sad za neko vrijeme dok se receptori opet bar malo ne oporave.
samo me strah ak imam toleranciju na njih, da necu imati i na druge benzodiazepine?

Probat cu s lexaurinom 3mg ili praxitenom ili mozda normabelom 5mg hmmm? Imas kakav savjet,preporuku?

sad sam jos i u fazi privikavanja na ad fevarin, nekak se nadam kad to prodjeluje u potpunosti da mi ovi benzodiazepini nece ni trebati.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom