Tema: Stiforp
Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 12:14   #9
Quote:
zhar kaže: Pogledaj post
Sve je to super, bajno i krasno kad googlas il istrazujes youtoube jer to onda vecinom nalazis ljude koji se vec bave tim i naravno da oni govore samo dobre stvari da se promoviraju, opet tu i tamo nadjes nekog koji totalno popljuje sve makar vecinom ne zna ni o cem je rijec. Ali bilo bi dobro kad bi netko ko se bavi ili se bavio time kaze lijepo i objektivno vrline i mane takvog posla. Jer budimo realni,ne postoji posao gdje se lova dijeli eto zato jer je ima viska, svagdje se treba radit da bi zaradio, i u svakom poslu ima neka caka koju eto moramo progutat i zivit s tim. Laka zarada ne postoji i ne treba se zavaravati, svagdje se treba radit (vise od 2-3h dnevno) da bi od toga rada zivio. I svi kazu kako je to posao za sve, a takav takodjer ne postoji. I tako nam ostaje da s nedovoljno znanja udjemo u nesto sto ne znamo il nismo spremni i tako izgubimo sve ulozeno osim ako nas eventualno sreca ne pomazi, al eto, treba i to nekad. Al moja preporuka je da dok ne nadjete takvog covjeka koji ce vam objektivno rec kak stoje stvari nemojte ulazit osim ako se ne volite kockat, ja eto vec proucavam takve firme pa ima mjesec i pol ( GDI, herbalife, stiforp), ali jos nisam nasao takvog covijeka. Il nadjem nekog tko sve nahvali do neba, il nekog tko jednako tak laicki popljuje!

Pozdrav,evo rekli Ste da se javi neko umjeren oko ove teme,pa mislim da sam to ja.Registriran sam u STIFORP-u oko mjesec dana,platio sam godišnju članarinu od 150$,šta je isplativije od učešća i mjesečne pretplate oko 10$(oko 55kn),zato što je učešće 40$ i onda se još mora voditi briga o plačanju svaki mjesec u iznosu 9,95$,šta nije neka cifra,to je oko 55kn,ovisi o tečaju,više potrošim tjedno na kavu ili neku glupost.Da se vratim na temu,hoću reći da tek sad postavljam stranicu na kojoj će se moći reg,moji članovi,kojima se javim sa mailom na kojem ima moj link,i znači ako se odluče učlaniti u STIFORP,ja dobivam bonus nagrade šta sam doveo novog člana u iznosu od 25$,a prije toga sam dobio 4$ jednokratno,jer se netko,tko zna tko i od kud reg.poslje mene.Onda se ta MATRICA popunjava binarnim sustavom,naravno ljudi koje ja reg,su u mojoj matrici i oni koje oni registriraju također,ali njihova matrica kreće od ljudi koje oni uključe i od onih čija se MATRICA popuni,pa padnu u njihovu matricu,i tako mogu pasti u moju.i kad se moja popuni u nečiju i ima kombinacija još,za početak se može zaraditi onoliko koliko ljudi učlaniš,ja sam malo lijen pa nisam još nikog upisao haha,ali od danas krečem sa slanjem mailova,jer npr. ako učlanim 2 člana tjedno to je 50$,i 8 ljudi mjesečno 200$,nije nešto ali sam vratio novce za cijelu godišnju članarinu i još čistih 50$,zasad imam 4$ na računu,i još moram napisat da kad član kojeg sam ja učlanio,učlani nekog,on dobije 25$,a ja za svakog njegovog dobijem mali bonusod dolar,može se još i tu zaraditi,a kad se matrica zatvori a to može dugo trajati dok se ne zatvori,onda se može zaraditi od 2000$-8000$ stalnog prihoda:Zasad nemam lošeg iskustva u vezi toga,ali nije točno da za ništa dobiješ lovu,to Ste dobro rekli,ima tu zezancije i buljenja u monitor i po nekoliko sati,a znam ljude koji zarađuju,pa tak znam i da to sve funkcionira,i imam E-knjige koje pomažu u tome,tak da iako mi se neda sjedit i radit,moram,ako hoću nešto i zaradit.Mislim da vrijedi probat,jer ako ništa bar se može učlanit 8 ljudi u godini dana,da se bar vrate novci.Eto ako sam bar malo uspio pomoć,drago mi je.Lijep pozdrav..

Zadnje uređivanje mariomas122 : 30.01.2012. at 12:32.
mariomas122 is offline  
Odgovori s citatom