Pogledaj jedan post
Old 26.01.2017., 12:05   #49
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Bok, planiram kupit jednu ne-baš-jeftinu haljinu koja bi po svemu sudeći trebala bit okej, ali za svaki slučaj moram pitati: ovaj besplatan povrat, ima li veze s čime je naručeno? Paypal ili direktno Visa? Nekaj sam čitala da su cure pisale da traže od Paypala povrat novca za poštarinu pa mi taj dio baš nije jasan.

Osim toga, čini mi se da bi mi paypal uzeo malo previše novaca u odnosu na tečaj funte, da li je direktno s Visom drugačiji tečaj?
nema veze ni sa cim, ako ti se ne svidi sta si narucila, otvori prvu stranu ovog topica i procitaj kako se vraca roba besplatno, onda sacekas nekoliko dana da njima stigne to sto si poslala nazad i dobijes pare tad. paypal/kartica, sta god se tebi vise svidi da platis, kompletno je svejedno. i ta ne bas jeftina haljina sigurno nije ispod 30 eura (?) tako da ne treba da se brines ni za kakvu postarinu jer je neces ni platit kad narucujes kupuj!
(inace ne znam sto bi kupovala sa paypalom ako mozes karticom, nije da ce ti asos ukrast pare u bilo kom slucaju, npr ako slucajno vratis haljinu a oni ti vrate pare, te pare su ti na paypalu onda a ne na kartici)
ps. slobodno linkaj tu haljinu, mozda je neko od cura ima pa ti moze pomoc oko broja ili stagod te drugo brine
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom