Pogledaj jedan post
Old 16.02.2013., 22:18   #116
Quote:
Ante1967 kaže: Pogledaj post
Sta to znaci jedna ili obadve. Dali je jedan grijac koji ti u tekstu dijelis kao dva ili su to dva grijaca na jednom termostatu. Sto se tice popravka moras skinut plocicu di je sonda i provjeriti je i nazad zaljepiti plocicu. Sondu kad mi radimo uguramo u cijev od struje u pod da ude nekih 30 cm od zida sa kojeg se spusta . Ne znam di su je oni montiri. Grijac kao takav nemoze jace ili slabije grijati on ili radi ili ne radi ali uvjek istu temperaturu isijava znaci nemoze oslabiti ili slabije grijat nego prije. Moze negdje nesto prekidat termostat sonda ili spoj pa da malo radi malo ne radi pa ti se cini da slabije grije. Mozda termostat ili sonda dobro ne
Citaju temperaturu. Ja bi to sve otpojio za probu i grijac direktno spojio na struju i pustio da vidim dali ce se cijeli pod zagrijati . Ako se obadva dijela zagriju znaci grijac dobar greska u termostatu ili sondi. Uh valjda nisam pretjerao sa informacijama . Pozdrav
Jedan grijač.Naime u većem kupatilu je ploča 2 m2. 4 je duga standardno 0.5 široka.Na drugom metru je okrenuta tako da grije 2 m u jednom a 2 u drugom pravcu 5 cm je između njih.Imam 4 mreže u stanu neovisne, i upalio sam ih i 2 dana sve rade oko 3.je li moguće da ne mogu jače jer je stan u izgradnji pa se vrata ulazna otvaraju i još nema sobnih vrata pa je temperatura niža.bi li one ipak za 2 dana mogle postići onu 5 na termostatu ako je u stanu hladno ima li to veze.
olanik is offline  
Odgovori s citatom