Pogledaj jedan post
Old 30.09.2007., 17:36   #5
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
cudno, ovdje pise da sunce u 5. znaci nekoliko djece a sjecam se da sam negdje procitala da taj polozaj znaci samo jedno dijete zbog egocentricnosti ljudi sa suncem u 5.
Možda kod vodenjačica (March & McEvers ) ili možda ovdje?

Inače, sada se moram prisjetiti što mi je točno bilo u glavi kada sam to pisala.

Evo:

Ovo što pišeš, isto sam čitala i to često, čini mi se da dolazi od karakteristike pripisivane lavu kao znaku. Ali sam čitala i suprotno (npr. Milekić).

U svakom slučaju dobro da si napomenula, jer je situacija Sunca u 5. polju dosta polna (inače je 5. kuća sjedišta i kuća stvaralaštva), pa je samim time jači signifikator. Moje iskustvo je da pozicija Sunca u 5. polju ima dosta jak polaritet glede potomstva. To je i razlog zbog čega ga i uvrstih među osnovnije točke. Dakle, ako Sunce nije aflicirano, a ostali pokazatelji plodni onda je dosta jak znak više djece, a ako je snažno aflicirano, onda u praksi može biti i da ih nema.
Quote:
5. kuca mi u biku a venera prima opoziciju s uranom i kvadrat s marsom i konjukciju s chironom od losih aspekata. to pokazuje sto mogu ocekivati od djece, jadna ti sam
Aj, nemoj se bedirati.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom