Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 14.01.2008., 13:54   #94
Teta, ja mislim da su meni antidepresivi u tom trenutku više pomogli nego odmogli. Obzirom da sam bila u katastrofalnom psikičkom stanju koje je samo pogoršavalo osnovnu bolest. Moja neurologica je u dogovoru sa psihijatrom odlučila da probamo, i pila sam ih 3 mjeseca, redovito posječivala psihijatra, razgovarala, lijepo se smirila, a u međuvremenu spoznala puno stvari o sebi koje do tad nisam znala, nisam do tada znala koliko sam jaka jer mislim da mi sami antidepresivi nebi puno napravili bez moje pomoći-samoj sebi!
Što se tiće kortikosteroida, Da ubijaju me! Uzimam 10 mg decortina dnevno ali bilo je i dana kada je doza bila 80 mg. U početku sam se udebljala 15 kg, ustvari prije bi rekla napuhnula, jer to nije ona "zdrava" debljina već napunanost, nenormalna, pogotovo obrazi........ Sada pazim na prehranu, skinula sam 10 kg, pijem puno vode i čajeva za izbacivanje vode iz organizma (biljni - encian), pokušavam ne jesti slano...... i hvala bogu kolko tolko držim stvar pod kontrolom (samo su mi obrazi još uvijek ostali okrugli i to mi je koma......)
Liječim se privatno, počela sam u Vinogradskoj na neurologiji, ali neurologica kod koje sam bila od prvog dana, Da. Podobnik-Šarkanji otvorila je privatnu ord. i otišla sam k njoj. Zadovoljna sam
sanchy is offline  
Odgovori s citatom