Pogledaj jedan post
Old 01.10.2009., 14:48   #13
Ma ja ti kažen kad je prvi putdotakneš rukom zaljubiš se.
Banderas kažeš zar nije faca? Obično volin glumce kalibra De Niro, Pacino, Nickolson,........ ali njega obožavan zbog one njegove "sirove, seljačke" glave. Da san žena (ili Božemiprosti homić) sigurno bi se zaljubija u njega.
Kad prvi put vidiš 300 000 guja na malom prostoru past ćeš na, hm znaš malo mi je neugodo reć guzicu, ono pozadi. Prizor je fascinantan. A šta bi tek tvoja tarantula rekla da vidi. Morala bi joj davati UMJETNIČKO disanje.
Šta se cijene tiče tu stvarno neznan šta bi ti reka. Meni inače u životu novac nije značija puno, nisan ovisnik o novcu. Ali mislin 500 kn, 100 ojrića plafon.
Za gnojivo san siguran da će biti prva liga. Samo neznan jeli ovo bilo prerano za vađenje, 4 miseca. Danas san ih prihranija sa slojem od nekih 10-ak cm i tako ću im dodavati svako malo. Između svakog sloja stavljaću karton jer san se uvjerija da se "drogiraju" kartonon. Pustit ću ih par dana da se "izdrogiraju" onda novi sloj. Stavljam do nekih 70 cm ali ova tura neće vani do trećeg miseca.
Neznan koji si grad a ja ću vjerojatno put Zagreba vrlo skoro. Čekan jednog "papana"da mi se javi. Ako tu možeš nešto iskombinirati ja ti "prodan" tih par litara za jedan espreso. Uz to ti ide i vrića gnoja.
Gujavice kao posao. Ako ti nisu nadohvat ruke ili bar negdi u blizini (meni su na dvi minute skuterom) da ih bar jednom dnevno obiđeš zaboravi. One stvarno zahtjevaju svakodnevni tretman. Možda ja to govorin zato šta ne mogu izdurat da neoden bar dva puta dnevno ali jednostavno nemožeš jer uvik se nešto nepredviđeno more dogodit. Još ako si negdi di ima krtica (kod nas kažu da ih nema) onda ćeš ih morati postaviti pokraj kreveta, he he. Kažu da je krtica nezgodan igrač, za jednu noć da može potamaniti masu, do dva - tri legla. A onako malena, šta bi bilo da je ka krava?
ajajas is offline  
Odgovori s citatom