Tema: Diane
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2010., 21:31   #923
nažalost, ja ne znam nijednu curku koja je ostala ''izliječena'' nakon prestanka uzimanja pilula, a da ih je počela piti zbog akni. i meni su se vratile u gotovo rekordnom vremenu kad sam napravila pauzu (policistični jajnici).
ah, nisu pilule nažalost lijek, to je samo sredstvo kojim se sprečava daljnje pogoršanje... na kraju se sve svodi na to da svaka od nas mora prvo temeljno poraditi na svojim životnim navikama (prehrana, sport, redukcija stresa, dosta sna, bla bla..) i jednom se uhvatiti u koštac s tim. ili ono - napravit pauzu pa pokušati što prije zatrudnjeti nekima je i to pomoglo, pa tko je spreman, samo naprijed, zašto ne?
ja gledam svoju kutiju baš sad, ono tromjesečno pakiranje. imam još dvije table za popit (tj. jednu sad pijem, i jedna cijela me još čeka). budući da su mi se pojavile neke anomalije u krvnoj slici (treba redovito raditi krvnu sliku i jetrene probe!!!, a to znači jednom godišnje barem), anomalije koje ni ginićka ni doktorica opće prakse baš ne znaju objasniti (reakcija je bila - ma to mora da je neka greška!! - hm, pa si ti misli ), mislim da ću ja nakon ove dvije svoje table opet na pauzu. pa makar dok se akne ponovo ne pojave (što će bit odmah vjerojatno šalim se. prošli put sam izdržala dva mjeseca s normalnom mengom i čistim licem). probat ću se ne živcirati i piti čajeve koje su neke cure na ovom forumu spominjale pa ćemo vidjeti. ah, da mi je normalan ciklus natrag, i čisti glatki jajnici umjesto ovih mojih grozđanih...
malaodradara is offline  
Odgovori s citatom