Pogledaj jedan post
Old 31.10.2007., 13:55   #15
ja sam nedavno imala svadbu u autostopu u cakovcu. meni je kostao 200 kn i sastojao se od vecere, ponocnog jela i jutarnjeg jela. cuga je bila ukljucena, i to sva ona klasicna plus zestina za aperitiv. mi smo imali i 17 vegana/vegetarijanca i za njih nas je meni kostao 250 kn. po tom pitanju sam malo razocarana jer kao prvo, nabili su cijenu, kao drugo trazili su da si sami sastavimo vege jelovnik, pa su trazili da im damo recepte za pripremu istog i da bi nas tri dana prije zvali da pitaju gdje mogu kupiti namirnice (tipa tofu, tempeh, sojin sos i slicno). to sve ne bi bilo problem da im mi dva mjeseca prije nismo dali jelovnik i oni rekli da problema nema, a oni se sjetili zadnji tjedan traziti sve to. osim tih malih problemcica sve ostalo je bilo ok. jedino, ostalo je brdo hrane...

bend - fenomenalna grupa Globus (1000 EUR). i stvarno su bili fantasticni. ja sam im prije rekla da ne zelim nikakve kuruzne pjesme niti thompsona i stvarno su svirali pop-rock. cak su se naucili i 2 pjesme od hladnog piva jer sam htjela malo punka na svadbi

vjencanica- ja sam direktno otisla traziti u zagreb, i nasla ju u salonu mode banovec.

frizura - u prelogu, odlican frizerski studio Antifriz.

sminkanje - u prelogu - salon se zove kalisto i cura koja ge vodi je zakon nad zakonima.

cvijece - vecinu toga sam sama pokupovala, a ono kaj nisam mogla, radila mi je jedna cvjecarka iz preloga.(milica

pozivnice, zahvalnice, pokloncici za goste i jelovnici - to smo sve radili sami.

fotograf - frend
snimatelj - frend

inace, u autostopu su nam rekli da postoji mogucnost okruglih stolova ( u 5 mjesecu) i da bi ih mogli dobiti do vjencanja (10 mj). no nista od toga, i navodno da oni tu pricu vec dvije godine pricaju...

i obavezno uzmite navlake na stolcima - istina da kostaju 20 kn/stolcu ali efekt koji daju je fenomenalan.

ukratko
__________________
lijep pozdrav
sunci is offline  
Odgovori s citatom