Pogledaj jedan post
Old 13.11.2013., 12:59   #142
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Ma diskreditirao si sam sebe stavljajući taj izvor. A u toj temi piše i neki Poljak koji govori daje naletio na polu-Hrvata, polu-Poljaka koji se borio na hrvatskoj strani...svatko stavlja svoja iskustva. Pazi se ubuduće na što daješ poveznice- prokužit ću ja svaki slavenski jezik ako treba. Što se tiče Poljaka, nije mi drago da imaju tajne zatvore CIA-e na svom teritoriju. Za svaku osudu. No njihov strah od Rusa razumijem i uvažavam. Amerikanci su gadovi kad je vanjska politika i hegemonija u pitanju. Ali ni Rusi nisu cvijeće... U pravilu podržavam vidno slabiju stranu u međunarodnim sukobima. A Poljaci u odnosu na SSSR to jesu bili.
Stari moj, daleko je to od diskreditacije, pače... No, uzmi to kako hoćeš, a usput probaj prokužiti što je naveo/navela korisnik "January"... Sve će ti biti jasno, a osobno sam ovaj izvor našao nakon pola minute goooglanja... Još kada bi se time čovjek stvarno i pozabavio, poput npr. Tomislava Šulja, imalo bi se što itekako pričati. Ili kada bi se pričalo o Poljacima u četničkim postrojbama tijekom 2. svjetskog rata i sl... Auuuu...

Inače, cijenim tvoje brojne navode na forumu, no znajući tvoju veliku "ljubav" prema Rusima, shvaćam da će svaki njihov suparnik imati kod tebe nedvojbenu prednost i "biti u pravu" ! Izuzev Amerikanaca, jasno...
flumen-day is offline  
Odgovori s citatom