Pogledaj jedan post
Old 07.11.2017., 10:43   #354
Quote:
Joshira kaže: Pogledaj post
Ma meni to nije problem jer svaki put kad na poslu sjednem na skoljku razmisljam kako su na njoj bile guzice mojih kolega i kako je to malo haaaa nehigijenski, nekad cak sjednem na toplu dasku koju je netko prije zagrijao dok je kakao, tak da mi nista vise nije gadljivo Druga prica je pak kolega za kojeg vec svi znaju da kad izadje sa kenjanja, nitko ne ulazi u WC pol sata jer traje dekontaminacija
joj fuj

Meni su baš ti zajednički zahodi koma, javni wc-i su mi nešto najodvratnije pa čak i kad blistaju i miriše. Nikad ne sjedam na dasku osim doma, a ako baš, baš, baš moram (što je fakat rijetko) onda si poslažem papir na dasku. Užasna sam po pitanju zahoda osim vlastitog, radije ću istrpiti do doma ako mogu.

Što se tiče živina i higijene, čitajući ovdje postove osjećam se prljavo ko svinja Ne brišem mačkama cape nikada, a posvuda su, pa čak i na mom jastuku. Probudim se s mačkom oko vrata, a tak idem i spavati. Psima brišem samo kad je vlažno i blatno, kad je suho ne. Isto su po kaučima i krevetima, na jastuke ne idu. I tak već jako puno godina. Gle, živa sam Usisava se svakodnevno, pod se pere; ne svaki dan, ali se pere. Mačji wc se čisti više puta dnevno (svaki put kad vidim kuglicu ili drek). Nemam osjećaj da živim u prljavom, a opet ne pimpljam po životinjama niti se opterećujem bakterijama. Vlažne maramice su mi općenito koma i osobno smatram a su "porez na budale". Sorry ljudi. Imam krpicu koju namočim i obrišem cape ili idu pod tuš. Jedine vlažne koje imam doma su one za bebe bez mirisa i bez ičega za brisanje guzica. I taj paket mi traje sto godina jer isto ako pas ima sraćku (što je rijetkost) i trebam ga obrisati radije ga hitim pod tuš (ovisi o količini zasranosti ), ili namočim vatu/blaznicu pa obrišem. Nekako mi je voda najdraža u cijeloj priči za razliku od svih tih kerefeka. One "pseće" maramice s kojekakvim miomirisima su mi koma, a tek psima... o tome ne bih. Ja se gušim, a psima je užas obzirom na njihovo osjetilo njuha.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom