Pogledaj jedan post
Old 27.05.2003., 16:46   #22
Quote:
Reci te da niste kusali razliku izmedu naseg mesa i njemackog!Reci te da niste kusali razliku izmedu naseg mesa i njemackog!
Njemacko je puno aroma, tvrdo...
Nase mekano i nekako mljac!
Rajcice... ovdje kad je rezes ima korjen kao stablo!
A u Hrvatskoj je to sve jos ok! Lici na ono nasto treba da lici!
Kolaci ovdje su kao nacrtani, skoro pa izgleda da nisu realni a kad udes u nasu slasticarnu to lici na kolac.
Juha je juha sama po sebi, nemora se dodavati neke praske i sta ja znam!
Umak za paste je ukusan! Ovdje moras uzet rajcicu iz konzerve, ma to je... bljak!
Pa cak osjetim razliku u mljecnim proizvodima!
Nisam valjda jedina koja to osjeti?
Gdje kupujes meso u Njemackoj ?

U supermarketu ili u pravoj mesnici ?

To ti vec daje odgovor

Ovo s kolacima si zaista pretjerala osobno sam slaba na to, pa ti mogu reci da pola tih "hrvatskih" kolaca potjece ili iz Njemacke ili iz Austrije ( Schwarzwaldica, Sacher )

Ja nikad ne koristim rajcicu iz konzerve, umak radim sama, spanjolske rajcice su zakon iako su mi i njemacke oke ( naravno za proizvode za koje treba puno sunca nema bas neke adekvatne usporedbe )

Ali njemacko i hrvatsko meso u mesnicama iste je kvalitete, ali kao sto rekoh nije iz Aldija ili Plusa.

Razlika u mlijecnim proizvodima , ma daj ( razlika postoji u toj mjeri da hrvatski svjezi sir Njemci prodaju pod Körniger Frischkäse , produkti su razliciti ali ne BEZUKUSNI )

Znam da sam uvijek obozavala ove strane pudinge i mljecne delicije.

Ja sam prije dolaska ovamo imala mogucnost piti domace mlijeko od bake, kad ga usporedim s ovim farmerovim ovdje - nema razlike.
Winona is offline  
Odgovori s citatom