Pogledaj jedan post
Old 09.10.2017., 01:26   #803
Evo mog izvješća ako netko planira manju svadbu.
Odlučili smo se za restoran Grašo u Zaboku i oduševili su nas. Poslala sam im mail da nam samo treba stol za 8 ljudi za malu proslavicu vjenčanja i da ćemo donijeti svoju tortu, to je to, nikakvi zahtjevi ni ništa. Dan-dva prije me nazvala neka žena iz restorana da potvrdi 'svadbicu' kako je rekla haha i kad smo došli iznenadili smo se, lijepo su nas dočekali makar je bila gužva i odveli do prekrasnog, velikog stola s puno svadbenih dekoracija, veliki svjećnjak, srčeka po stolu, svašta. Samo za naš stol smo dobili jednog glavnog i dva pomoćna konobara koji su uvijek bili na usluzi (ponavljam, ogromna gužva je bila). Usluga je bila vrhunska, bili su beskrajno strpljivi, a mi smo ostali do ponoći dok se nije restoran zatvarao pa podijelili tortu sa svim osobljem. Konobar je primjetio da se razumijem u vino pa je pored mene otvarao butelje i davao mi čepove, sve baš prema struci, beskrajno profesionalni i predivni.
Odabrali smo taj restoran jer smo čuli da je omjer hrane i cijene veličanstven i stvarno je bio, porcije su bile nerealno ogromne, a oni su toga valjda svjesni pa nije nikakav problem bio donijeti nam hrpu posudica i vrećica za ponijeti haha naručili smo predjela za 4 osobe, nas osam to nije moglo pojesti. Naručili glavnog jela za 6 osoba, oni donijeli za deset valjda haha i to sve iznimno povoljno. Kvaliteta isto odlična, meso domaće i fino, lignje fantastične i obilne.
Apsolutna preporuka !
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom