Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 13:55   #70
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Zašto se svaka tema skoro obvezno, braneći svoj stav i pogled, mora svesti na isključivo? Velika je razlika NE MOGU li komunicirati s muškarcima bez sexualnih aluzija, ili MOGU komunicirati i sa sexualnim aluzijama, ravnopravno s njima! Ili čak ih ostaviti bez teksta kada sam posebno dobro raspoložena!
Ako ti se netko sviđa daš mu to nedvosmisleno do znanja??? Kako to misliš? Pa ja sretnem nekoliko muškaraca godišnje koji mi se sviđaju, pa što? Ne tražim nekoga za sebe i potpuno je irelevantno što je tome tako. Ali oni i dalje, bez sumnje jesu, što ja znam što sve, dobri, zgodni, duhoviti, privlačni ... I sve u svemu ljepše mi je s njima komunicirati, nego s ostalima koji su mi antipatični, glupasti, seljačine i što sve ne. Ali to nema veze s mojim mužem, mojim konačnim izborom i moji zadovoljstvom njime kada je pri ruci.
Odakle ideja da su žene povodljive glupače koje treba valjda kontrolirati da ih se spriječi da stalno preskakuju iz postelje u postelju tolikom privlačnim muškarcima? Pojas nevinosti?
Nitko te nije napao, smiri malo doživljaj.

Samo sam rekla da nemam potrebu flertati i da ne prakticiram takav oblik komunikacije. Kada netko proba sa mnom, ne prihvaćam, sama ne iniciram.

Već sam ti rekla da te kužim i da te ne osuđujem, te da većina tak flerta koliko vidim.
Ovo da su žene povodljive glupače ne kužim odakle si izvukla iz mojih upisa, pa ću pretpostaviti da nije upućeno meni.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom