Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 23:10   #7085
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
eto, nažalost, nisam jedina koja se susrela s tim osudama. nerijetko sam čula osude, da su žene koje dijete ''napuste'' prije isteka od godine dana sebične i misle samo na sebe i novac, a ne na dijete koje je premalo...pa onda isto tako osude mama koje dijete daju u vrtić s godinu dana

ja trenutno financijski dobro stojim, ali ne pada mi na pamet svijet gledati isključivo iz svojih cipela, i ne pokušati zamisliti da ne mogu svi živjeti od jedne plaće (od muža) i da se moraju, jednostavno moraju ranije vratiti na posao. i da nemaju svi baka servis i da su jaslice jedina moguća opcija jer radit i zaradit se mora.

i to bez iznimke skoro, uvijek ide od žena koje si zbog tipa posla (privatni biznis) ili drugih prihoda (muž ili starci) to mogu priuštiti. mislim da sam nedavno čitala intervju od Vande Winter gdje je isto malo s visoka komentirala kako joj nisu jasne žene koje se nakon 6 mjeseci vraćaju na posao, da je to sebično trčanje za karijerom...a onda u odlomku poslije spomene kako se i ona nakon toliko vremena vratila u kazalište, samo eto, ima takav posao pa si sama može prilagoditi radno vrijeme i ima tko čuvati malog. onak, malo smo licemjerni
Da malo...

I kod mene financije nisu problem, dobra plaća i siguran posao koji će me čekati, pa mi svejedno ne pada na pamet osuđivati, a pogotovo ne majke koje će se prije vratiti na posao, kao da one same ne bi ostale sa svojom djecom što duže mogu, samo da im okolnosti to dopuste.
Stvarno si svašta dopuštamo...
Slugterra is offline