Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 23:41   #121
Quote:
Airport Hobo kaže: Pogledaj post
A što sam mu to učinila, točno? Sugeriraš da sam trebala dat pičke pa šta bude, ha?
Malo razmisli što si napisala. Evo, da ti pomognem:

Quote:
Što me podsjetilo, nedavno sam upoznala dečka koji nije bio nigdje van Zagreba 30 godina. Ne znam. Bio mi je instant turnoff. Jebiga, putovanja ti isto modeliraju karakter na nekoj razini. Makar i vikend u Crikvenici ili izlet u jebeni Varaždin.
Quote:
Konkretno primjer, meni je s navedenim dečkom bilo toliko dosadno da sam u punom kafiću skoro zavezala pletenicu s ovo sitno dlaka na svojoj sramnici () što imam. Ja sam imala što za reći i ispričati, dok je on s druge strane bio blank. Nikakvog iskustva, kako u vezama, tako i u uzimanju stvari u svoje ruke, a da nije ona stvar.
I što kažeš ?

OT:
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Mislim da jedino sto netko OBAVEZNO mora nauciti u zivotu je da pobijedi svoj ego. To znaci biti poucljiv, spreman stalno uciti i menjati se, propitivati svoje misljenje, NE VRIJEDATI SE kad ti daju kritiku, etc.. Tek tada mozes biti sretan i imati ispunjen zivot.
Upravo to. Nije lagano i uvijek osciliramo na tom putu, ali to i je život. Dokle god postoji cilj u tebi i želja za napredovanjem, sve navedeno postepeno dođe u hodu...
arctica is offline  
Odgovori s citatom