Tema: Interliber
Pogledaj jedan post
Old 16.11.2017., 20:17   #499
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
inazuma i Lyanna Stark, mislim da oni nisu ni imali štand već su prodavali knjige u sklopu predstavljanja u nedjelju koje je bilo u 5 popodne ako se ne varam, to je bilo blizu Balaševićevog potpisivanja.
Tako je, Mitopeja nije imala štand i Nordijska se neće prodavati u knjižarama nego samo preko njih, a prodavala se samo na predstavljanju.

Na Interliberu sam bila službeno, ali nisam kupila nijednu knjigu. Inače tamo kupujem za nećaka jednom godišnje jer mu je u to vrijeme rođendan, ali mi se ove godine doslovno gadilo prići bilo kojem štandu od gužve.

Nakladnici su zadovoljni, skoro svi s kojima sam pričala su radili više, a u međuvremenu su dobili i obavijest o štandovima za 1 kn/m2 čime će malo dići glavu iznad vode. Skoro su svi pretrpili teške gubitke propašću Algoritma (pojeo vuk magare) pa će dobro doći.

Kao i svake godine, nemam nikakve riječi hvale za organizaciju. Sve je u raspadnom stanju, parking i kretanje po Velesajmu loše organizirano, nikakvi sadržaji (u biti, ove godine je bilo naznaka sadržaja) i jednostavno prevelika gužva.
Čak je i meni izdržljivoj dvaput pozlilo i morala sam trčati van loviti zrak jer je Velesajam inzistirao na upaljenom grijanju
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom