Pogledaj jedan post
Old 14.03.2011., 16:59   #46
Arrow Ja imam sličan problem, ali imam i savjet :D

Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Cini mi se da cu ja radije sutit i pomirit se s cinjenicama koje mi ne idu u prilog
Prvo - zanemarite moj username ("mrtvac"). Živ sam! xD

Drugo - sorry kaj je ovaj odgovor malo dulji... ali moro sam sve napisat. Sry!

Treće - savjet:
Ovako... Ja mislim da ti najbolje znaš imaš li šta izgubit ili ne. Ti znaš koliko ste si dobri i koliko ti je stalo do prijateljstva. Ali ako tebi nije do prijateljstva nego do veze, e jbg, onda ti je bolje onak indirektno, suptilno reć toj osobi da ti se sviđa. E sad kako, to opet ti najbolje znaš jer nitko od nas na forumu ne zna tu osobu u dušu.
Ne znam da li bi upalilo ono: "Zamisli nas dvoje kao par." (netko je to napiso kao odgovor prije...). Ja se trenutno zezam s jednom curom na taj način. Baš na taj. I ona sa mnom, ali ja fakat ne osjećam ništa prema njoj. Ni ona prema meni. A i starija je 5 godina. Jedina je razlika u tome što si mi nismo Bog zna kakvi frendovi. Nikad nismo bili solo na kavi i tak to...
Mislim da ćeš po njenoj reakciji vidit samo da li je dobro prihvatila zezanciju ili ne. Isto kao kad bi ispričo vic - ak se smije vic joj je dobar, a ak ne, nevalja joj.

Ono što te možda može utješit je sljedeće:
Ako joj kažeš što osjećaš znat ćeš da si bio iskren prema njoj. Možda i nećeš bit odbijen. A i ako te odbije vjerojatno se više nećete viđat kao prije. E tu je kvaka. Počet ćeš joj falit. E sad će se ona zapitat fali li joj samo kava, fali li joj samo razgovor s nekim ko ju razumije ili joj fališ TI? Ti kao osoba koja joj znači puno više od prijatelja (samo to nije prije vidjela)...

Ali nemoj postupit onako kako ti ja kažem, nego kako ti tvoje srce i tvoj mozak kažu (da, mozak jer moraš odlučit između 2 stvari). I pazi kojom glavom razmišljaš. Ako razmišljaš onom dolje nećeš daleko dogurat... Kako ni s ovom, tako i s nijednom drugom curom.


Četvrto - moj problem:
E sad, imam i ja probljemček...

Postoji osoba u mom životu. Cura koja mi je frendica, ali ne baš tako neka frendica da sam stalno s njom na kavama i da se stalno čujemo i to... Nego samo ono... Frendica, možda bolje reć - jako dobra poznanica. Tu i tamo si neš popričamo u društvu, a viđamo se jednom tjedno na vjeronauku u crkvi i na kavi poslije Nedjeljne mise (al na kavu nas ode puno - čitava ekipa; dakle ne odemo solo).
Ja imam 20, ona 21 i to je mali problem.
Ali veći problem je taj da je ona ovak dosta teška za prokužit. Nekako je dosta šutljiva. I ne mogu nikako prokužit zanimam li ju imalo...
Pa u mom slučaju ne bi upalilo ni ono suptilno otkrivanje osjećaja, a na onu zafrkanciju kao "ti i ja smo par" bi reagirala tako da se po njenoj reakciji ne može ništa otkrit.
Mislim da ona nije nikad imala dečka, pa možda zato tako nekako reagira jer joj je sve to novo... mislim... i ako prokuži da joj netko pokazuje osjećaje, samo se povuče...
Ona je inače dosta društvena (znači nije sad neka zatvorena), ali njene reakcije prema svim muškarcima su iste (ali ne poznajem ju dovoljno; možda i nisu, a i ko zna šta sve povjerava doma sestri. Možda joj se netko i sviđa).

Dakle, mi jesmo frendovi! Pa sam u sličnoj situaciji kao i pokretač teme. Samo eto, ja imam manje za izgubit. Pa sad... tražim i ja neki pametan savjet...
Fakat ne znam šta da radim!
Hvala svima unaprijed.


E da, a ova cura s kojom se zafrkavam joj je starija sestra

Ali moja bivša je isto imala stariju sestru, pa sam se tak zafrkavo sa tom starijom prije veze sa onom koja mi se sviđala... Nebitno... samo želim naznačit da to zafrkavanje ne znači ništa jer je samo poput interne šale.
=)


Pozdrav!
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom