Tema: Bris uretre
Pogledaj jedan post
Old 27.04.2006., 17:31   #33
Quote:
Riječanka2 kaže:
Arslane, ustašca moja slatka..gdje ti na kurcu imaš usne?????
Imaš li k**** uopće????
Kakve pizdarije pišeš, majko moja mila

Na glaviću je orificij uretre, koji se nikada ne stišće, baš kao što je napisala Mango-Ananas, koja je za razliku od tebe učila anatomiju ( a najvjerojatnije i vidjela češće od tebe izvjestan organčić ) već stalno zjapi u obliku procjepa (vidi bilo koji udžbenik anatomije za srednju medicinsku školu - one za medicinski fakultet bi bile za tebe previše, očito).
I ne treba ulaz u uretru ničim širiti - Foleyev kateter je zaobljen na vršku a još se i premaže parafinskim uljem ili pak anestetičkim gelom pa klizne

Mačak dragi i preslatki - a da ti nisi možda hermafrodit pa imaš kurčić i pičkicu including usne i usnice, sve u jednom komadu????
Btw...te "usne"...stavljaš li na njih i ruž?
Jadna izliko za intelignetnu osobu, jesi li ti u stanju napisati vise od 2 posta za redom a da ne vrijedjas sugovornike koji se usude ne sloziti se s tvojom samoproglasenom bozanskom dogmom?

Ako vi, arognatni medicinari, nesto zovete drugacije, mogla bi barem pokazati toliko kulture da shvatis kako se cijeli svijet nece muciti da studira kako se taj dio korektno anatomski zove, nego ce koristiti rijeci koje im padnu na pamet.

Meni se orificij uretre (zasto k vragu ne mozes reci otvor mokracovoda, valjda je prevelika opasnost da ljudi kojima govoris shvate o cemu govoris?) cini kao nesto nalik na usne, pa sam zato i rekao usne. Orificij, ma super, draga Stultusina. Sad mi je jasno zasto stavljas tolike smiley-e, samo se treba sjetiti poslovice "Stultus est sine casa ridere" (hrv. "ludjak se smije bez razloga").

Tebi za informaciju, radi se o izuzetno osjetljivom djelu tijela. Pogledaj svoj izlizani anatomski prirucnik koliko tamo ima zivcanih zavrsetaka, pa ces valjda onda shvatiti zasto su muskarci osjetljivi na diranje stapicima. Ne ocekujem da te dira, jer ti zivcani zavrsetci ne idu u tvoj mozak, a to sto pacijenta boli, zabole tebe djon, zar ne? Valjda je lud kad se dere! Samo ga posalji psihijatru, kao sto radis sa svima koji ti se ne dopadaju. Komunisti su koristili psihijatriju za uklanjanje nepozeljnih, pa sto ne bi mogla i ti?
Arslan is offline  
Odgovori s citatom