Tema: TAO
Pogledaj jedan post
Old 02.02.2009., 18:34   #86
još bi nešto podjelio s vama iako ću ovom pričom malo skrenut s teme al svejedno mislim da će vam bit interesantno. najstariji sin i budući nasljednik stila od našeg glavnog majstora i čuvara chen tai chia (chen je naj stariji od svih poznatih stilova, i svi ovi stilovi koje danas možete vidjet su pokupili tehnike iz chena, dosta su razvodnili stvar i izbacili teške elemente, chen vuče korijene sa wudang planine a pošto je prvi chenovac koi je naučio tai chi od taoista bio učitelj borbe careve garde i veliki general i iz toga razloga je borbene tehnike dosta naglašene u tom stilu, svejedno ako se ikad odlučite za tai chi držite se chena i ove stare loze u kojoj su čuvri naj stariji ili naj jači sin i tako stoljećima do našeg chen xiaowanga jer još do dan danas su sačuvani svi principi, postoi i stariji stil jedan od njih je tai ki kung kojeg također vježbam i koi ima puno više ezoterije, međutim morali bite doć u rijeku. sad mogu nastavit s pričom). mladi chen jun dok njegov otac po svijetu drži seminare i radi kaligrafiju, ovaj sa svoim prijateljima iskopava jednu kinesku piramidu, novac koji tata šalje na račun za izgradnju sela i za obitelj jedan dio tog novca je mladi majstor mazno da može financirat iskopavanje piramide. zašto s tolikim žarom kopa piramidu pitali smo njegovu mladu ženu, zato jer su u kineskim piramidama našli zlato od mayi i inki, u kineskim piramidama se nalazi zlato koje su maye obrađivale! vjerojatno već znate da je kod mayi pronađen kineski žad, figure zmajeva i šta ti ja znam, hmm..
migulia9 is offline  
Odgovori s citatom