Pogledaj jedan post
Old 29.05.2003., 18:09   #6
BY SORAJIC

Samo zato sto mislim da trebam napisati nesto, da ne ispadne da postavimo temu, pa nas nigdje , odgovaram Vam, iako mi nije ni do cega.

Bio sam sa njom kod dr. koja ju pregledala, na faci joj se vidjelo da nesto ne valja i sva uzurbana , napeta izvadila joj krv (sto me je zbunilo , jer inace to radi sestra ujutro, a ne dr) i nakon tih 5 minuta, cekanja nalaza vratila se kod nje, rekla joj "Necu Vam nista sad za sad govoriti, dok ne budemo sigurni". Zovnula doktora u bolnici, posto je ona privatnica,....

Rekla da mora u bolnicu, hitno,


dosla su kola iz bolnice .... meni su samo rekli da odem po pidzamu i te stvari i da donesem u bolnicu u 19,

Ja sam sav zbunjen, niti ja znam sta joj je , njoj je dr nesto rekla, Soraja meni nece da kaze, samo je plakala i rekla da zovnem nekoga da mi pomogne oko beba.

ja pojma nemam o cemu se radi.... u 19 sati moram odnijeti njene stvari gore u bolnicu posto je prije toga na nekim pretragama.
sada cekam da dodje moj brat i njegova zena da mi pomognu oko djece, bjena mama je na putu...u subotu tek dolazi...

stvarno pojma nemam o cemu se radi, na putu kuci zvao sam sve doktore koje znam i otici ce gore(hvala Bogu na poznanstvima), a sada sam zbunjen treba djecu nahraniti u 18:30 a ja nemam nista, pa ona ih doji

S CIM DA NAHRANIM BEBE?????????????

AJME MAJKO UMRIJECE MI DJECYA OD GLADI...
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline