Pogledaj jedan post
Old 27.09.2010., 07:52   #11
Talking

Pokušajte barem jedan dan u životu otići van u neki sasvim nepoznati kvart, s prijateljem.
Budite SIGURNO da vas tamo nitko ne poznaje, tak da ne zna da ste "loša" osoba...

Hodajte uspravno, izbijajte šale s prijateljem i imajte osmijeh na licu...

Vidjet ćete kako će vas ljudi poćeti primječivati, ali u dobrom smislu,
neće biti mišljenja o tome kak vas mrze.

Idite van, komentirajte ljude, komentirajte naglas neka vas čuju (kao ajoooj! danas nosimo cigle u torbicama?!), večina će se nasmijati,
a to vam ostavlja prostora priči, čak u međuvremenu namignete nekoj curi/dečki koj vam se doima zgodnom/im... Možda vam namigne natrag!


Evo ja bih baš htio upoznati jednu takvu pesimističnu osobu, s kojom bih prošao sve ovo, primio je za glavu i ajmo se vozit tramvajem, gratis pjevušim cijelim putem.!

Sigurno mi je neke stvari teško shvatiti, pošto mi se ne odvijaju u glavi.

Ali recimo ja na ništa ne gledam crno-bijelo,
volim začiniti život, načiniti ga raznolikim. I NE, nisam peder! I nemam niš protiv njih, drago bi mi bilo kad bi imao par takvih prijatelja!

Svi mrze Nevena Ciganovića, a ja ga obožavam,
duša od čovjeka, točnije jedno veliko 190cm visoko srce na nogama!
Pametan, dobar u duši, iskren, i kaj je najbitnije on ne misli loše o ljudima!
Pa kaj ak je napravil koji plastični potezić (nebi li i vi htijeli?) I tko je taj koji ima pravo čovjeka suditi po "koricama"!!!

I sami znamo kak u našem društvu ima puno nadobudnih stereotipa koji bi ga "stukli ko konja", a kad bi ih pitali zašto, "nebi znali reći"!, jer su glupi, treba se pomiriti da živimo u takvom svijetu, bio nedužan ili kriv uvjek će biti takvih budala, nažalost! (i sam svjedočim svakakvim glupostima i ispadima, temeljena na nečijem "egu")
__________________
Proklet bio taj koji mi brani da se smijem!
ScuderiaBull is offline  
Odgovori s citatom