Pogledaj jedan post
Old 12.07.2012., 03:07   #1
Povremeni otok i pritisak na desnoj strani trbuha

pozz .,eh ovako jedan dan sam primjetio na desnoj strani trbuha kraj kuka (malo vise) kao neki otok ali se odma povukao .,. i to mi se sad tako pojavljuje .,nemam bolova nikakvih cak sam to pokasao vratiti kad otece ali nista ., to mi se ujutro pojavi cim ustanem svako jutro isto .,samo osjetim kao neki pritisak ali nema bolova .,isao sam na ultrazvuk nista nisu vidjeli .,.preporucili mi da dodjem na pregled kad mi to otece .,ali otok se zadrzi mozda minutu i nestane tako da to ne mogu da uradim .,.cak mi i testise pregledali uredno sve.,. zadnji par dana osjetim nekad u lijevoj strani testisa kao neka tupa bol ali nema otoka itd.,. mislio sam da je kila-bruh ali valjda bi to vidjeli na tom ultrazvuku i jedino sam jos cuo da mogu biti limfoni -zlijezde te da se upale pa se pojavi otok na trbuhu ,.,znaci pojavi mi se to svako jutro i onda u toku dana ponekad osjetim isto pritisak (dok lezim ili sjedim zna se pojaviti ) otok je tvrd kad se pojavi .,., pa ako netko nesto zna bio bih mu zahvalan ...
dexon111 is offline  
Odgovori s citatom