Pogledaj jedan post
Old 09.08.2010., 13:41   #96
Moždani udar

Prvo sam pogledao ovdje, pošto ga nije bilo otvorio sam novu temu. Misim da bi se svi moždani trebali spojiti i staviti tamo, ili nije toliko popularna tema?

Da prijeđem na stvar.
Moj je otac sinoć imao moždani udar. Nakon njega je došao meni i sestri u sobu, činio se malo zbunjen, no mislio sam da nas je došao pozdraviti prije spavanja. To je bilo oko ponoći, nešto kasnije. Onda je još neko vrijeme hodao po stanu. I nakon 15 minuta ja sam krenuo u krevet i prije da pozdravim još budnu mamu u dnevnom boravku, no zateknem i njega tamo. Isto se činio pomalo izgubljen, ali nisam previše pažnje pridavao tome.

Danas ujutro me mama nazvala sa posla i objasnila što se sinoć dogodilo, nije ni ona tada primjetila. On je trenutno na poslu, radi normalno kao i prije i vjerujem da se osjeća normalno. Na mamin nagovor je bio kod doktora, no ne znam detalje tog posjeta.
Ako išta znači, njegov otac je doživio isto lagani moždani udar, nakon čega je živio još petnaestak godina.
Moj otac ima visok kolesterol, stoga vjeurjem da je to jedan od uzroka.

Mogu li ja što učiniti da mu pomognem? Jesu li šanse velike da se moždani ponovi, kao i kod njegovog oca?
__________________
La diplomatie sans une armée, c'est comme la musique sans instruments.
alfis is offline  
Odgovori s citatom