Pogledaj jedan post
Old 07.02.2009., 20:02   #1
Federer vs Nadal

Dragi moji...baš sam malo gledala, ima li negdje baš ovakav forum, i naišla sam i na Federer&Sampras...i samo Federer...i samo Nadal...al Federer&Nadal nisam...prema tome...
svi koji imalo volite tenis i razumijete se naiđite i raspravljajte...mislim, molim vas samo vi koji se ne razumijete u tenis, da se ne pravite pametni, da ne bi ispali glupi (mislim, zbog vas govorim)...ali naravno, svatko može reći svoje mišljenje...
Ja ću biti iskrena, kao i na ostalim temama, pa ću reći da je moj favorit Federer...u zadnje vrijeme nema baš dobar "skor" s Nadalom, ali biti će bolje, čekam njegova bolja vremena, da izađe iz tog ponora, u koji, u zadnje vrijeme sve više i više pada...oni su dva različita tipa igrača (što sam na jednom forumu i objašnjavala)..podjelite sa nama vaše mišljenje, tko vam je bolji igrač? kao čovjek izvan teniskih terena? je li to najveći rivalitet u povijesti tenisa? može li ih netko stići? jesu li đoković i murray na tragu?...i o čemu god želite raspravljajte...samo molim bez vrijeđanja, sve poštujemo, svačije mišljenje, pa sad, navijao taj za nadala ili za federera...Znam, rivalstvo je između njih na terenu, ali rivalstvo je i između njihovih fanova, ovaj puta zaboravite to, i recite nešto pametno...
pusicaa...
iwanna15 is offline  
Odgovori s citatom