Pogledaj jedan post
Old 05.09.2012., 09:05   #618
taman sam mislila pitati pa gdje nam je charlote!!

ja sam započela čupati iz malo bizarnog razloga: eto tek tako mi je palo na pamet da bi mogla čupati trepavice i napuniti mali fildžan njima :zbunj: totalno spuki....često s etoga sjetim.

a to što si čupala-pa šta ima veze..ništa strašno i neobično.ovo je borba,i povremno čupanje nas ne smije pokolebati da anstavimo naporijed i krenemo gdje smo stali.jer samo tako ćemo konačno prestati,jer bolje povremeno čupnuti nego konstano čupati na kraju krajeva zar nije tako..

što se mene tiče ja i dalje ne čupam. mažem trepavice ricinusovim uljem koje u sebi još sadrži čičkovo,vitamin e.sad sma uvela i melem i nevenovu mast,oboje djeluju antigljivično. pijem vitamin c,mg i inositol, te nasravno AD.
i dalje ne konzumiram šećer,bijelo brašno i kofein.i mogu vam reći da se PUNO lakše boriti kad ne češka.posljednih dana češka manje i zaista nije teško kao kad je svrbež stalno prisutan.prisutniji je inače kad nosim maskaru nego kad doma namažem melemom.a sve za ljepotu a poriv,znate onaj poriv da čupamo neovisan o češkanju se javi jako jako rijetko možda svega jednog u danu,obično kad se maskara slijepi pa mi smetaju sljepljene trepavice. pišite,tipkamo se!
sydney is offline  
Odgovori s citatom