Pogledaj jedan post
Old 11.03.2008., 22:58   #8
Quote:
YohY kaže: Pogledaj post
Sa pravne strane ne možeš ništa napraviti jer si ti kriv za propust koji si napravio. A napravio si taj propust da nisi čitao što ti piše na ugovoru koji si potpisivao. Nisi čitao ni opće uvjete kada si uzimao flat rate od t-coma, niti si pitao u Optimi hoće li oni u tvoje ime raskinuti sve tvoje usluge kod t-coma ili samo liniju. Niti si se raspitao na koji način funkcioniraju t-comovi tarifni paketi. Dakle start paket je jedini paket na kojeg ti ne ide pretplata ako nemaš spajanja taj mjesec. Ona druga dva paketa što imaju u ponudi se naplaćuju bez da imaš i jedno spajanje. Dakle ti si u siječnju i veljači koristio t-comov flat rate iako se nisi spajao. Nisi ga odjavio i to znači da si ga koristio. Ako razmišljaš o nekakvom prigovoru njima šalji ali mislim da ti neće biti uvažen. Ako ih misliš tužit mislim da nemaš pravne osnove. Neka me stariji kolege isprave ako sam u krivu ali smatram da nisam.
Mislim da jesi. Za razliku od drugih paketa, za Flat je sasvim logično da postoji i koristi se makar je promet nula. Jer on postoji kao paket i kao korištenje između 0 i tehničkog maksimuma.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom