Pogledaj jedan post
Old 06.07.2007., 00:46   #16
Quote:
Vamos Rafael kaže: Pogledaj post
potrebna mi je pomoć, pomozite. ako već postoji slična tema, unaprijed se ispričavam.
dakle, stvar je u mojoj prijateljici. po mom mišljenju, koje, iako nije stručno, ja mislim da je točno, ona boluje od poremećaja patološkog laganja. to je autodestruktivan poremećaj, i mislim da joj je potrebna pomoć. i pored toga, uvijek ima potrebu izdizati se iznad drugih ljudi u posve nevažnim stvarima, da ispada glupa. ima još dosta sitnica, koje nisu toliko važne. sad i kad nešto slaže, više joj ne vjerujem, jer znam da me laže, ali mi je najbolja prijateljica, i mora potražiti stručnu pomoć, ali ona nema pojma da možda ima problema, a ja ne znam kako da joj predložim, jer ona ima primitvno mišljenje da su osobe koje idu u psihologa ili terapeuta lude, što su doista gluposti.
što vi mislite o tome?
Uf ko da si opisala moju prijateljicu koja u zadnjih skoro godinu dana je postala cisti patoloski lazljivac... Uzdize se iznad svih, sve preuvelicava, cesto skuzim da nes sere il laze... itd... I mi ostale (njene "dobre prijateljice") smo toga jako dobro svjesne i ulovimo je... Al ona je takva da se uvijek izvuce i nemremo joj dokazat... Al kod nje to nije poremecaj ili takvo nesto...jednostavno je cura previse egoisticna... Treba si slozit kockice u glavi jer nije uvijek bila takva... Dok nama ne pukne film i kazemo joj kaj je ide il odjebemo... Al opet, kolko nas smeta-tolko smo se i navikle...

p.s. dobra tema...
leeloo.zg.18 is offline