Pogledaj jedan post
Old 28.05.2010., 09:14   #6
Quote:
fritz75 kaže: Pogledaj post
. Ta upala se sada nalazi na gornjem dijelu stopala (karakteristika Mortonovog neuroma). Ne vidim drugog razloga za ovo osim bicikliranja ili mozda mekanih starki koje uvijek nosim, ne bavim se trcanjem, kosarkom, nogometom sto su cesti uzroci ovoga. I ne nosim visoke pete . To kod zena takodjer nerijetko uzrokuje taj neurom, tj. tu upalu.

E sad moje pitanje. Je li netko vec imao ovakve simptome i kakva su iskustva? .
nešto slično sam prošao , svako jutarnje dizanje pojavljivala se bol u sred lijevog tabana, zagrijavanjem bi nestalo i nebi preko dana pravlo probleme , nakon dužeg pedalivanja bol bi se pojavila na vanjskom bočnom dijelu stopala , što sam u početku povezivao , a poslije sam shvatio da jedno s drugim nebi imalo veze , jer skidanjem obuće i vižnjom bez iste bol bi je povukla , bolje reći bila je to utrnulost zbog loše cirkulacije
jutarnja bol u tabanu me mučila oko godinu dana , nekad bi bila jača bekad slabija , nisam ništa poduzimao jer uslije svega što me popratno boli to je zanemariva sitnica(glavno da nemam temperaturu), s tim sam se navikao živjeti , sve dok u zadnje vrijeme nisam primjetio da je jutarnje ustajanje nešto drugačije , nema te moje drage boli , pa mi čisto ponekad nedostaje , i da ti sad to nisi napomenula nebi se toga ni sjetio
u svakom slučaju odi na liječnički pregled (mada ja nisam) i ako ustanove da "nije ništa"nastavi još jače vrtiot pedalu i proći će
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom